Tłumaczenia medyczne
Usługi

Biuro tłumaczeń medycznych Best Text

Firmy tłumaczeniowe prześcigają się w pomysłach na coraz ciekawszą reklamę swoich usług oraz w zakresie nowinek technologicznych. Dla przykładu – właściciele biur tłumaczeń wystawiają translacje na platformie do sprzedaży towarów jako bony na usługę tłumaczenia. Z drugiej strony stosują programy typu CAT wspomagające proces tłumaczenia poprzez przyspieszenie go oraz ujednolicenie terminologii i jednakowe automatyczne podtłumaczanie identycznych sekcji tekstu, wykrywanych przez aplikację typu Wordfast, Trados czy MemoQ.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia medyczne
Biuro tłumaczeń — tłumaczenia medyczne

Reklama biura tłumaczeń

Reklama dźwignią handlu! Z tego względu polowanie na Klientów musi być wsparte sporym nakładem środków finansowych, np. firma Coca-Cola przeznacza aż 20% zysków na regularną reklamę, mimo że marka rozpoznawalna jest na całym świecie. Z tego też względu również w branży tłumaczeń agencje tłumaczeniowe stale pracują nad wyższymi pozycjami w wyszukiwarce Google na popularne frazy typu „biuro tłumaczeń”, „tłumaczenia medyczne”, „tłumaczenia techniczne” „tłumaczenia angielski” etc. W tym celu np. publikują artykuły eksperckie z aktywnym linkiem w treści typu „dofollow” lub pozycjonują wizytówkę firmową map Google poprzez zamawianie opinii w firmach pozycjonerskich bądź kierowanie próśb do swoich Klientów o pozostawienie takich opinii.

Tłumaczenia medyczne
Biuro tłumaczeń medycznych

Tłumaczenia medyczne dokumentów ze szpitala

biuro tlumaczeń
Biuro tłumaczeń

Istniejące na rynku tłumaczeń od 2005 roku biuro tłumaczeń Best Text postawiło na specjalizację medyczną, toteż przysięgłe tłumaczenia medyczne są głównym zajęciem tłumaczy medycznych tej firmy. Dla pacjentów firma przygotowuje tłumaczenie dokumentów medycznych głównie na język angielski i niemiecki celem kontynuowania terapii przeciwnowotworowych poza granicami kraju. W tego typu dokumentacji lekarskiej znajdują się zarówno wyniki badań obrazowych, fizykalnych i laboratoryjnych, jak i diagnoza, zalecenia oraz epikryza. Profesjonalni tłumacze medyczni zatrudniani przez biuro są lekarzami bądź biotechnologami. Firma zdobyła wiele pozytywnych opinii od swoich klientów, w tym osób prywatnych, jak i naukowców parających się medycyną czy samych lekarzy.

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron Zvix, darmowe ogłoszenia drobne na Oyh oraz ogłoszenia nieruchomości bez pośredników na Gdom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *